16 Şubat 2012 Perşembe

İstanbul'da Aristokrasi Rüzgarı
GUTHRIE GOVAN (Gitar) , MARCO MINNEMANN (Davul), BRYAN BELLER (Bas Gitar) gibi olağandışı müzisyenlerden kurulu bir grubun ismi başka ne olabilirdi ki! Geçen yıl ağırladığımız ve bizlere müthiş performansı ile inanılmaz anlar yaşatan GUTHRIE GOVAN, bu kez yanına MARCO MINNEMANN ve BRYAN BELLER gibi iki ayrı devi birden alıp karşımıza geliyor. 

GUTHRIE GOVAN için fazla söze gerek yok. Şu an yaşayan en iyi gitar virtüözlerinden biri olan Guthrie, kendi solo albümü olan “Erotic Cakes”ten sonra ilk kez yeni parçaları ile sevenleri ile buluşuyor. Grubun diğer bir ağır topu olan BRYAN BELLER;Steve Vai, Dethklok, Mike Keanelly gibi çok önemli grup ve sanatçılarla çalışmış sıra dışı bir basçı olarak öne çıkarken, Rock-Fusion ve özellikle bas gitarla ilgilenenler için önemli bir isim olarak dikkat çekiyor.
MARCO MINNEMANN ise ayrı bir efsane. Özellikle davul dünyasının çok yakından takip ettiği MARCO MINNEMANN, Dream Theater davulcu seçmelerinde de yer almış ; Adrian Belew, Necrophagist, Kreator UKZ gibi farklı soundlara sahip grup/sanatçılarla da çalışmış dahi bir davulcu olarak bu projede yer alıyor. 

Gecenin önemli konuklarından biri de ünlü bir kemane ustası olan OZAN BİRCAN. Sanatçı, Büyük Şehir Belediye Kent Orkestrası müzisyenlerinden olup aynı zamanda da İ.T.Ü’de öğretim görevlisi olarak müzik hayatına devam etmektedir. Yakında yayınlayacağı ilk albümü öncesi bu sahnede yer alacak olan OZAN BİRCAN, Türk Müziği ve enstrümanlarının tanıtımı açısından da önemli olabilecek güzel bir performans sunacaktır.

(GUTHRIE GOVAN-BRYAN BELLER-MARCO MINNEMANN) İSTANBUL KONSERİ
22 MART 2012 PERŞEMBE – INDIGO PUB BAR- 20.00


22 Mart 2012 akşamı kimseye söz vermeyin! Her zaman görmeye alışık olmadığımız bu üç büyük devin sahnesi, müzisyen olan ve olmayan herkesi derinden etkileyecektir. İndigo Pub Bar’da saat 21.00 de sahne alacak THE ARISTOCRATS, güzel sürprizleri ve performansları ile huzurlarınızda olacak.

Bilet Satış Noktaları:
Hammer Müzik – Kadıköy
TNT Müzik – Kadıköy
Stage Müzik – Kadıköy
Mephisto – Beyoğlu
Pena Müzik – Beşiktaş
Pera Musical Instruments – Tünel/Beyoğlu 

Aristocrats ilgili linkler: 
http://www.youtube.com/watch?v=gwh2Cj8CX7A
http://www.youtube.com/watch?v=o9BMulmQNFw
http://www.youtube.com/watch?v=atuOqjFRSmM
http://www.youtube.com/watch?v=auII1TcQHiU
http://the-aristocrats-band.com/shows/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder